Nasze Projekty

 

Projekt Edukacyjny SensoSmyki

Pragnąc zapewnić naszym podopiecznym jak najszersze możliwości rozwojowe, nasza placówka od początku swojego istnienia bierze udział w różnych projektach edukacyjnych.

W bieżącym roku żłobkowym przystępujemy drugi raz do projektu, który bardzo pasuje do ideii naszej placówki, czyli do Trzeciej Edycji Projektu Edukacyjnego SensoSmyki. Jego autorkami są Anna Wiktor-Stępień oraz Agnieszka Bugajska. Celem projektu jest dostarczenie dzieciom żłobkowym oraz ich wychowawcom i rodzicom narzędzi oraz inspiracji, które będą zachętą do wielozmysłowego poznawania i odkrywania świata oraz wpłyną na harmonijną pracę układu nerwowego dzieci poprzez odpowiednią stymulację zmysłów oraz będą sprzyjały rozwojowi mowy.

Projekt podzielony jest na cztery bloki tematyczne: jesień, zima, wiosna, lato, które dzielą się na zadania.    O wyborze zadań do realizacji dla swojej grupy decydują opiekunki, aby osiągnąć jak najlepsze efekty pracy z dziećmi. Następnie relacja z wykonania danego etapu projektu przekazywana jest do organizatora na jego mediach społecznościowych.

Dzieciom, Rodzicom i Opiekunom życzymy świetnej zabawy i owocnej współpracy.

 

 

 

Regulamin Projektu Edukacyjnego SensoSmyki

 

Skip to content