Zakończenie roku żłobkowego

Jak szybko płynie czas… Można powiedzieć, że zaledwie wczoraj witaliśmy wspólnie nowy rok żłobkowy, ciekawi, jakie niespodzianki i wspaniałe przygody na nas czekają. A zanim się obejrzeliśmy, nadszedł czas podsumowania i pożegnania. Minione miesiące wypełnione były zabawą, śmiechem i psotami, ale także wytrwałą pracą dzieci oraz Cioć, które wspierały ich na drodze osiągania coraz większej samodzielności. W tym roku aż trzydzieścioro naszych podopiecznych opuści opiekuńcze skrzydła Opiekunek i wyruszy do przedszkola, gdzie będą nadal odkrywać świat. Podczas uroczystego pożegnania absolwentów, które odbyło się w piątek 21 lipca, Pani Dyrektor złożyła dzieciom gratulacje oraz życzyła im w imieniu całej placówki powodzenia podczas ich przedszkolnej podróży. Każdemu wręczyła również upominek oraz dyplom ukończenia żłobka.

Wszystkim naszym dzielnym Absolwentom, rozpoczynającym swoją przedszkolną przygodę, życzymy powodzenia i uśmiechu, a także radości z odkrywania świata oraz własnych możliwości. Natomiast na te dzieci, które do nas wracają, niecierpliwie czekamy we wrześniu.

Udanych, słonecznych i radosnych wakacji wszystkim podopiecznym żłobka oraz ich rodzinom życzą Dyrektor i Personel Gminnego Żłobka w Żyrakowie.

Skip to content