Witamy w żłobku !!!

Wydawać by się mogło, że zaledwie wczoraj żegnaliśmy naszych podopiecznych, wyruszających na letnie przygody. Wakacje jednak skończone i wróciliśmy do żłobka.

Nasze maluchy już od progu witały ciocie uśmiechami i ciepłymi uściskami, zaskakując rodziców swoją odwagą. Oczywiście, nie obyło się bez kilku łez, ale te prędko zostały osuszone i zapomniane.

Choć rok żłobkowy rozpoczęliśmy oficjalnie od poniedziałku 2 września, to już w piątek 30 sierpnia w naszej placówce słychać było dziecięce głosiki. Nasi nowi wychowankowie zapoznawali się ze żłobkiem w towarzystwie swoich rodziców. Najmłodsze pociechy znajdują się w tym roku pod czułą opieką cioci Klaudii i Karoliny, którym pomaga ciocia Marta. W Sali 2 troszkę starsze dzieci spędzają czas na radosnych harcach z ciocią Anetą i Kamilą, którym pomagają ciocia Lidzia i Patrycja. Najstarsze dzieci poznają świat razem z ciocią Anią i Kasią, wspierane przez ciocię Renię. Wszystkie maluchy mogą także liczyć na opiekę naszej pielęgniarki, cioci Grażynki, oraz pracującą na kuchni panią Kazimierę, intendentkę panią Monikę i dbającą o czystość panią Monikę.

Jesteśmy pewne, że ten rok żłobkowy będzie jeszcze bardziej pełen radości i uśmiechów niż poprzedni, a to głównie dzięki naszym kochanym podopiecznym, których śmiech rozjaśnia świat.