Zakończenie roku w żłobku ?

Piękna słoneczne pogoda towarzyszyła nam w żłobku w czwartek, podczas oficjalnych pożegnalnych zajęć ze żłobkiem. Już wkrótce rozpoczniemy wakacje. Niektóre dzieci powrócą do nas we wrześniu, ale kilkoro rozpocznie zupełnie nową przygodę w przedszkolu. Chcąc podarować wszystkim jak najwięcej radosnych wspomnień z ostatnich chwil w żłobku, Ciocie przygotowały wspaniały, bogaty w atrakcje dzień. Były bańki i tańce, uściski i całusy. Były harce na placu zabaw, długie spacery, a przede wszystkim mnóstwo radości. Ciocie obserwowały z dumą powierzone ich opiece dzieci, które w ciągu zaledwie pół roku niesamowicie urosły i rozwinęły się. Maluchy odbyły także zajęcia, podczas których opiekunki opowiadały im o zbliżających się wakacjach, a prawie-przedszkolaki wysłuchały opowieści o cudach, jakie czekają je od września w przedszkolu.

Nie brakło również momentów wzruszeń, kiedy odchodzące dzieci złożyły podziękowania Pani Dyrektor i Ciociom z obsługi. Odbyły również pamiątkową sesję fotograficzną z kolegami i koleżankami ze swojej grupy, którzy pozostaną jeszcze w żłobku w przyszłym roku szkolnym. Wszystkie maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki, mające osłodzić im zbliżające się rozstanie.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólne zabawy, za Wasze uśmiechy i całusy, za każde spontaniczne „Kocham Ciocię” i za to, że każdego dnia pozwalałyście nam na nowo zachwycać się pięknem świata, kiedy odkrywałyśmy go razem z Wami.

Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za zaufanie, którym obdarzyliście nas, powierzając naszej opiece Wasze Skarby. Prędko zawojowały nasze serca, stając się i dla nas bardzo drogie. Mamy nadzieję, że spełniłyśmy Państwa oczekiwania, a przede wszystkim, że udało nam się stworzyć dzieciom drugi dom.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy również do obejrzenia FILMU!

Skip to content