Spotkanie z Franklinem

Sympatyczny Franklin jest znany wszystkim dzieciom, także tym najmłodszym. Ten zabawny żółwik pomaga dzieciom zrozumieć wiele spraw, z którymi mają problemy. Podpowiada, jak poradzić sobie z tak ważnym tematem, jak przybycie nowego rodzeństwa, czy pobytem w szpitalu. Jego przygody uczą, ale i bawią. Kochają go starsi i młodsi. Nic więc dziwnego, że jego wizyta w żłobku była dla naszych maluchów wielką atrakcją, a sam Franklin został bardzo ciepło i serdecznie przywitany. Na początku trochę nieufnie, ale ci odważniejsi po chwili podawali mu ręce na powitanie i stawali z nim chętnie do wspólnych zdjęć.
Franklin pomógł dzieciom przypomnieć nazwy części ciała, nauczył je swojej ulubionej zabawy z chustą animacyjną i piłeczkami, a także pobawił się z nimi w „Kółko Graniaste”. Śmiechom i radosnym piskom nie było końca, a wspomnienie wizyty Franklina na długo zostanie z nami, dzięki pozostawionym przez niego prezentom.
Gminny Żłobek w Żyrakowie składa serdeczne podziękowania Gminnej Bibliotece w Żyrakowie oraz Tomaszowi Skowronowi za miłe spotkanie z żółwikiem Franklinem, które dało naszym maluchom tak wiele radości.

Skip to content